O projekte Byty Litovelská

Nový bytový dom na Litovelskej ulici rastie každým dňom v atraktívnej časti Kysuckého Nového Mesta. Moderná päťpodlažná budova vyrastá v samotnom srdci starého mesta, odkiaľ to budete mať k obchodom, lekárom, školám a všetkému potrebnému naozaj takmer na dosah ruky.

 Užívajte si spoločné chvíle s rodinou v štýlových a útulných bytoch v kľudnom prostredí malomesta. V každom z bytov máte k dispozícii priestrannú terasu alebo balkón, kde si môžete v pokoji vychutnať svoju rannú kávu. Po dokončení výstavby vznikne moderné rodinné bývanie s výborným dispozičným riešením bytov. Samozrejmosťou sú aj dostupné parkovacie miesta pri bytovom dome. K dispozícii budete mať aj desať krytých parkovacích miest. Na výstavbu používame najmodernejšie technológie a kladieme dôraz na čo najvyššiu kvalitu, aby ste boli so svojím novým domov čo najspokojnejší.

Súčasťou bytového domu je aj osobný výťah. Či už budete mať váš byt na druhom alebo piatom nadzemnom podlaží, bez problémov sa k nemu vyveziete výťahom.

Byty Litovelská prirodzene nadväzujú na existujúce okolie a ponúkajú možnosť stať sa súčasťou pokojnej časti mesta. Využite naplno všetko, čo vám Byty Litovelská a ich okolie ponúkajú!

S našim realitným agentom vám pomôžeme pri predaji vašej nehnuteľnosti a zakúpením bytu v Kysuckom Novom Meste v Bytoch Litovelská.

ŠTANDARD | vybavenie bytov a kobiek

vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere s rámom z masívneho dreva

laminátová podlaha, v kúpeľni a na toalete keramická dlažba a obklad

cena bytu zahŕňa zariadenie kúpeľne a WC, možnosť výberu medzi vaňou a sprchovým kútom

predpríprava na rozvody TV a internetu, audiovrátnik na ovládanie vstupu do objektu

Možnosti Parkovania

V blízkosti bytového domu na Litovelskej ulici máte k dispozícii 40 parkovacích miest.  Dve miesta sú k dispozícii pre invalidov. Z celkového počtu parkovacích miest máte možnosť zakúpiť si aj kryté parkovacie miesta. Krytých parkovacích miest je pri bytovom dome 10. Ostatné parkovacie miesta sú už nekryté. Cenník parkovacích miest si môžete pozrieť nižšie.

Občianska vybavenosť

Byty Litovelská je atraktívna aj vďaka svojej polohe. Obchody, reštaurácie, lekársku starostlivosť alebo aj fitness centrum máte takmer na dosah ruky a všetko do pár minút pešou chôdzou. V blízkosti bytového domu sa nachádza množstvo detských ihrísk, ale aj mestský park, kde môžete oddychovať v tieni stromov počas dlhých letných a slnečných dní.

Z bytového domu budete do jednej minúty autom na hlavnom ťahu či už na Žilinu alebo Čadcu. V prípade využitia hromadnej dopravy máte autobusovú zastávku iba jednu minútu od domova. Z bytov Litovelská to už nebudete mať ďaleko nikam.

doctor

LEKÁR

3 minúty
dentist

ZUBÁR

3 minúty
school

ŠKOLA

5 minút
playground

IHRISKO

2 minúty
skolka_KNM

ŠKÔLKA

1 minúta
bus-station

AUTOBUS

2 minúty
post-office

POŠTA

4 minúty
police

POLÍCIA

1 minúta
bankomat

BANKOMAT

1 minúta
grocery-or-supermarket

POTRAVINY

3 minúty
gym

POSILOVŇA

2 minúty
cafe

KAVIAREŇ

1 minúta
LOGO_BYTY_Litovelska_RETINA
0
2 + kk
0
3 + kk
0
4 + kk
28
voľných bytov z 28

Aktuality

Začiatkom roka 2019 sme začali s výstavbou moderného bytového domu na Litovelskej ulici v Kysuckom Novom Meste. Momentálne pracujeme na výkopových prácach a realizácii základových konštrukcií. Každým dňom sme bližšie k tomu, aby sme vám mohli odovzdať to správne miesto pre život.

Predpokladaný termín dokončenia stavby a kolaudácie je koniec leta 2020.

dokončovacie práce interiéru bytovky
aktuálny stav 100%
fasáda, strecha, balkóny
aktuálny stav 100%
parkovisko, terénne úpravy
aktuálny stav 100%